محافظ شیشه های اتومبیل

همه ما دوست داریم با راهکارهایی مانند، شستشو در کارواش، پولیش کردن و … اتومبیل خود را تمیز نگه داریم. اما در طولانی مدت، این موارد کم هزینه نبوده، به علاوه اینکه، با هر بارندگی و آلودگی هوا، دوباره نگران می‏ شویم.آیا همیشه برای نظافت خودرو، زمان و هزینه کافی در اختیار داریم؟ اینجاست که استفاده از تکنولوژی نانو و محصولات مربوط به آن، بر محافظت حرفه ای و کنترل هزینه‏ های مربوطه، تاثیر چشم‏گیری دارد.

Glass Coating ، به لایه‏ ای شیشه ای اطلاق می‏شود که با شکلی مایع، از فن‏آوری نانو بهره می‏برد و پس از 12 ساعت، روی بدنه اتومبیل خشک شده و به پوششی شیشه ای تبدیل می‏شود. این لایه، به مدت 3 سال، خودرو را از واکس و پولیش بی‏نیاز کرده، ضمن اینکه از آسیب‏ های احتمالی روزمره برای بدنه و رنگ اتومبیل، جلوگیری می‏کند.

 

Glass Coating:

در واقع حرفه‏ ای ‏ترین نوع پوشش شیشه‏ ای بوده و مایع آن توسط پدهای اسفنجی مخصوص، روی بدنه خودرو در مساحت مشخص پخش شده و توسط دستمال خاصی به صورت خیلی ملایم پرداخت می‏شود. پس از انجام این پروسه برای قسمت‏های مختلف، در نهایت، کل بخش خارجی با این سطح پوشانده خواهد شد.

 

این تکنولوژی به اتومبیل خاصی محدود نبوده و برای تمامی آنها، اعم از وارداتی و داخلی، می‏تواند در نظر گرفته شود. بر خلاف تصور برخی از افراد، این محصول مایع، با کاورهای پلاستیکی مرسوم، کاملاً تفاوت دارد. لایه شیشه‏ ای پیشرفته، ضمن داشتن زیبایی فوق‏العاده، از بدنه خودرو، در برابر خط و خش، شاخ و برگ درختان، نور خورشید، مات شدن بدنه و باران‏ های اسیدی به دلیل آلودگی هوا، محافظت می‏کند.

Glass Coating با واکس و پولیش‏های موجود در بازار ایران تفاوت دارد. به این دلیل که، واکس‏های مذکور دارای موارد زبر ساینده با عمر کوتاه هستند که در اثر مالش و سایش بدنه، به مرور زمان با خراب کردن رنگ بدنه خودرو، باعث کاهش عمر مفید آن می‏شوند. از طرفی، به دلیل اینکه ویژگی چنین پوششی، جلوگیری از آسیب به رنگ بدنه خودرو است، استفاده از مواد زبر و ساینده، دستمال‏های خشک و بی‏ کیفیت، سنباده و برس کارواش اتوماتیک و یا شستشو با پودرهای لباس شویی و مواد شوینده بی‏ کیفیت، می‏تواند به این لایه شیشه‏ ای آسیب وارد کند. بنابراین، پس از بررسی آب و هوای ایران توسط کارشناسان شرکت تولید کننده، شستشو به صورت ماهیانه و صرفاً با آب و بدون هیچ گونه شامپو، توصیه می‏شود.

Glass Coating ، خاصیت آب گریزی داشته که باعث می‏شود تا خودرو برای مدت طولانی‏ تری، تمیز باقی مانده و پروسه شستشو نسبت به حالت بدون پوشش، بسیار سریع‏تر انجام شود. بنابراین، با توجه به ماندگاری 3 ساله این پوشش، استفاده از آن، کاملاً مقرون به صرفه بوده و علاوه بر کاهش تعداد دفعات مراجعه به کارواش و کنترل هزینه‏ ها، به افزایش عمر رنگ، سلامت و تمیزی خودرو نیز کمک می‏کند. از طرفی، انجام بیش از یک لایه هم امکان‏پذیر بوده که البته بعد از هر 15 روز و بنا به تشخیص گروه آتالیموت می‏ بایست صورت پذیرد. از آنجا که رضایت مشتری و تلاش برای ایجاد بهترین کیفیت، از مهم‏ترین اهداف است، لذا، انجام پروسه نصب پوشش شیشه‏ای، توسط خود مالکین توصیه نمی‏شود.

فیلم های خورشیدی خودرو زغال چوب
برای وسایل نقلیه لوکس و وسایل نقلیه چهار چرخ. برای رانندگی در اختیار کامل و جلوگیری از مردم از دیدن اشیاء در فضای مسافر خود (رادیو، کیف دستی، لپ تاپ، … ) قادر به حفاظت از فیلم خورشیدی برای وسایل نقلیه است. برنامه در محیط داخلی

فیلم های  خورشیدی خودرو تیتانیوم
ویژه برای وسایل نقلیه تاریک. این فیلم یک رنگ تازه و راحت را در فضای مسافرتی شما ایجاد می کند و همچنین یک پیشرفت چشمگیر در رانندگی راحت است.
قادر به حفاظت از فیلم خورشیدی برای وسایل نقلیه است. برنامه در محیط داخلی

Leave A Reply

Your email address will not be published.

سه × دو =