صافکاری و نقاشی و ترمیم خط و خش

ترمیم موضعی رنگ :

Spot Repair جدیدترین روش ترمیم خوردگی قسمتهای فابریک خودرو در دنیا می باشد. که به دلیل ترمیم فقط ناحیه آسیب دیده، سایر نواحی به صورت کاملا فابریک و دستنخورده باقی مانده و خودرو متحمل هیچگونه افت قیمتی نخواهد شد، همچنین برای محافظت بیشتر از رنگ خودرو از یک لایه پوششی نانو کریستالِ هیبریدی استفاده میشود. در این روش با استفاده از دستگاه سوپر میکرو ایر براش گان

(Super Micro Airbrush Gun) ، رنگ با دقت 1/001میلیمتر) پاشیده می شود.

رنگ قطعات :

این مرکز مجهز به سیستم کامل خط رنگ ساتای آلمان(Sata) و بهترین دون و خواب رنگ را دقیقاً مشابه سایر قسمتهای فابریک خودرو ایجاد می نماید.سیستم نگهداری هوای اتاق رنگ، مانع از ورود هر گونه ذرات گرد و خاک، چربی و رطوبت می شود و بهترین محیط را برای رنگ کردن خودرو فراهم می سازد. تمامی رنگها و مشتقات مصرفی در این مرکز ساخت کشور آلمان و آمریکا است و کیفیت بسیار متفاوت از سایر کشورهای سازنده دارند.

 

 

ترمیم خط و خش :

ترمیم کلیه خراش و خـــــوردگی ها در رنگهای متالیک و صدفی استفاده از رنگهای استاتیک و نانوگان برای پر کردن خــط و خش های بسیار ریز،بدون نیاز به رنگ کردن بدنه. به دلــــیل بـدون رنـگ مانـدن قطـعه تــرمیــم شده با این روش خودروی شما، متحمل هیچگونه افت قیمتی نخواهد شد.(Micro Solid Statics Gun)

 واکس و پولیش

تمامی لوازم مصرفی در این بخش از برند معروف کیمیکال گایز (https://www.chemicalguys.com) می باشد؛ بازیابی درخشندگی رنگ – از بین بردن جرم و رسوب روی رنگ- لایه محافظ رنگ-ترمیم زبری و ناهمواری رنگ، در این مرکز انجام می گیرد.


 خش گیری Spot Repair

(Spot Repair) جدیدترین روش ترمیم خوردگی قسمتهای فابریک خودرو در دنیا می باشد که به دلیل ترمیم فقط ناحیه آسیب دیده، سایر نواحی به صورت کاملا فابریک و دستنخورده باقی مانده و خودرو متحمل هیچگونه افت قیمتی نخواهد شد، همچنین برای محافظت بیشتر از رنگ خودرواز یک لایه پوششی نانو کریستالِ هیبریدی استفاده میشود.


 نگهداری دوره ای رنگ

پولیش محافظ رنگ کیمیکال گایز (Chemical Guys) رنگ اتومبیل شما را تا 9 ماه با لایه ای نانو هیبریدی که مانند شیشه سخت است محافظت می کند؛ این پوشش خودرو را در برابر آسیب های ناشی از جرم محیطی، حشرات و املاح سنگین آب و باران محافظت میکند ، همچنین لایه نانو هیبریدی باعث درخشندگی بیشتر رنگ اتومبیل شده و ماندگاری طولانی به رنگ خودرو می بخشد و به مرور زمان به دلیل حذف هزینه های کارواش بسیار مقرون به صرفه است.

Comments are closed.